1998 yılında doğarak yola çıkan Bor Ticaret, pazardaki konumunu her geçen yıl daha da güçlendirerek bugün ki haklı yerine ulaşmış lider haline gelmiştir.

Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş firmamız sektöründe en çok tercih kuş yemlerinde lider tedarikçi firması olma hedefine, personel, bilgi teknolojileri ve ekipman yatırımlarıyla, sektörün ihtiyaçlarına yönelik doğru, çağdaş ve yenilikçi çözümler üreterek tesadülere dayalı olmadan tamamen gerçekçi ve kararlı bir şekilde devam etmektedir.

Genel merkezimiz Ankara Ulus Kuşçular Han Çarşı 2.katta sektöre başlayıp 2008 yılında Ankara İskitler’de bor ticaret olarak 2.şubemizi değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk ve daha iyi hizmet verebilmek ve daha çok çeşitle showroom hazırlayıp değerli müşterimizin huzurunda satışa sunduk.

VİZYONUMUZ

Evcil hayvan sektöründe ve kanatlı hayvan , gerek sektörün ihtiyaçlarına yönelik gerekse de yenilikçi ürünlerin müşterilerimize hizmet odaklı sunumu ile Ankara’nın kanatlı sektöründe marka bilinirliği en yüksek ve en çok tercih edilen satış ve dağıtım ismi olmaya devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

    Sektörde bulunduğumuz konumun gereksinimleri ve beklentileri doğrultusunda gelişimi ve yenilenmeyi ilke edinmiş, her müşterimize en yüksek kalitede hizmet sunarak, uzun vadeli ilişkiler inşa ediyor ve kurulan bu bağı, her geçen gün daha da güçlendirecek adımlar atmaya devam ediyoruz.